• Poznaj Nas •

KULI powstało z połączenia miłości do niecodziennych smaków i miłości do podróży. Podróżowanie jest dla nas czymś więcej, niż przemieszczanie się w przestrzeni. To wnikanie w głąb kultury. A najprawdziwszym nośnikiem kultury są jej tradycyjne smaki. Poszukujemy ich najczęściej we Włoszech i Indiach, to nasze największe źródła inspiracji. Cenimy klasyczne smaki takie jak czekolada, czy wanilia. Poszukujemy jednak również niebanalnych połączeń. Sycylijska, prażona pistacja dopełniona naszą śmietankową bazą, czy indyjskie chilli harmonijnie współgrające z gorzką czekoladą.

Tak jak w podróży, tak też w życiu – lubimy doświadczać autentyczności. Miejsca i ludzi. Poznawać i smakować. Tym dla nas jest prawdziwa podróż. I tym dla nas są lody KULI.

Daniel, Maciej & Jarosław

Ludzie za historią

Daniel Czarzasty

Poszukiwacz smaków

Zafascynowany tworzeniem lodów na każdym etapie produkcji. Lubi eksperymentować, łącząc tradycyjne, zapomniane smaki z nieco bardziej egzotycznymi.

Jarosław Olek

Inwestor

Miłośnik włoskiego smaku. Jego artystyczna wrażliwość pozwala dostrzec w lodach KULI coś więcej – każdy wyrób lodowy, utożsamia z kawałkiem swojego rodzaju sztuki.

Maciej Bolesta

Inspiracja 

Kucharz z zamiłowania. Jego pasja do gotowania stała się początkiem przygody z niezwykłymi lodami.