• Współpraca •

ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM BIZNESOWYM

Dostarczamy lody nieoznakowanym samochodem, mroźnią. Lody dodatkowo zabezpieczone są w sterylnych termoizolacyjnych skrzynkach, mytych po
każdej dostawie. Oferujemy bezpłatnie witryny do lodów, które przekazujemy na własność w ramach dostarczanych przez nas lodów. Na terenie Warszawy dostarczamy lody z dnia na dzień. Oferujemy jedną cenę na wszystkie smaki.

Zaskocz Klientów smakiem naszych lodów, a wrócą po więcej!

…… sprawdzą się zarówno jako niezależna sezonowa propozycja, jak i całoroczne uzupełnienie Twojej oferty gastronomicznej. Wybierz swoją kompozycję spośród ponad 150 smaków!

Najchętniej omówimy je z Tobą przy kawie i… pucharku z lodami. To nasza ulubiona forma spotkania. Zapraszamy na rozmowę i degustację – zapraszamy do zasmakowania!

dystrybucja lodów

DOSTAWA LODÓW

Prowadzisz lokal gastronomiczny lub nim zarządzasz?

Uzupełnij kulinarne doświadczenie swoich klientów o naturalne lody Ice-Cool, a na pewno wrócą po więcej. Dołącz do naszej sieci partnerskiej, mamy już ponad 100 punktów współpracujących. Dostarczamy lody do lokali na terenie Mazowsza już w ciągu 48 godzin, z gwarancją świeżości, jednak jesteśmy otwarci na współpracę również w lokalami w innych rejonach Polski!

 
lody rzemieślnicze producent

OTWÓRZ LODZIARNIĘ

Chcesz otworzyć własny punkt z lodami?

Aby Twój biznes naprawdę był słodki i przyniósł szybką stopę zwrotu inwestycji, trzeba precyzyjnie dopasować jego koncept.
Potrzebujesz sprawdzonego doradcy, by dobrać optymalną formułę działalności i opcje wyposażenia? Z przyjemnością pomożemy!